Konkurs Fotograficzny

Termin: 27.03.2019 - 13.04.2019

Uchwyć chwilę! Rusza kolejna edycja Głębi Spojrzenia!  

 

Wystartowała 10. edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Jak co roku, jurorzy docenią młodych miłośników fotografii, potrafiących zamknąć piękno świata w swoich dziełach. Prace należy przesyłać drogą elektroniczną do 12 kwietnia.  

 

Głębia Spojrzenia jest dedykowana społeczności akademickiej, pragnącej rozwijać zainteresowanie fotografią i chętnej do przedstawienia swojej twórczości szerszej widowni. Co jest potrzebne, aby wziąć udział w konkursie? Pasja i serce włożone w pracę. Nie liczą się pieniądze wydane na sprzęt fotograficzny, lecz wrażliwość artystyczna osoby stojącej za obiektywem. Odkrywanie nowych talentów to główna idea przyświecająca Głębi Spojrzenia.  Prace można przesyłać w trzech kategoriach tematycznych.

 

Zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane na uroczystym wernisażu w jednym z krakowskich lokali. Tam również laureaci otrzymają tematyczne nagrody, które pozwolą na dalszy rozwój fotograficznej pasji. Poprzednie edycje przyciągały uwagę zarówno studentów, jak i mediów. Każdego roku zostaje nadesłanych kilkaset prac, co potwierdza zainteresowanie konkursem.

 

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl. Karta zgłoszeniowa, pełen regulamin oraz więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl. Więcej informacji na temat Głębi Spojrzenia znajduje się także w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/ oraz na instagramowym profilu: @glebiaspojrzenia.  

 

Serdecznie pozdrawiam,

Katarzyna Rachwał

 

Data opublikowania: 27.03.2019
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski